| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 2 | 15.5 | 25.7 | 1.8 | 3.4 | 52.9 | 2.5 | 5.8 | 43.1 | 4.4 | 5.1 | 86.3 | 4.5 | 1 | 5.5 | 0.8 | 0.9 | 1.6 | 3.9 | 1.7 | 0.1 | 0 | 21 | |||||||||
| Total | 10 | 2 | 155 | 257 | 18 | 34 | 52.9 | 25 | 58 | 43.1 | 44 | 51 | 86.3 | 45 | 10 | 55 | 8 | 9 | 16 | 39 | 17 | 1 | 0 | 210 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 2 | 24.1 | 40 | 2.8 | 5.3 | 52.9 | 3.9 | 9 | 43.1 | 6.8 | 7.9 | 86.3 | 7 | 1.6 | 8.6 | 1.2 | 1.4 | 2.5 | 6.1 | 2.6 | 0.2 | 0 | 32.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 2 | 155 | 257 | 134.71 | 102.7 | 32.01 | 68.58 | 60.33 | 21.22 | 122 | 1.27 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 44/64 | 68.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 5/11 | 45.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal | 4/7 | 57.1% |
| • Távoli 2 pontos közép | 7/11 | 63.6% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/9 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 12/31 | 38.7% |
| • 3 pontos bal | 22/62 | 35.5% |
| • 3 pontos közép | 11/27 | 40.7% |
| • 3 pontos jobb | 25/51 | 49% |
| • 3 pontos jobb sarok | 19/37 | 51.4% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2026. 04. 18. |
|
Alba Fehérvár | 95 –83 | 10 | 24 | 1 | 2 | 50 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 2164 | 2026. 04. 21. |
|
Alba Fehérvár | 73 –107 | 17 | 21 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 33.3 | 8 | 10 | 80 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 26 | ||||
| 2164 | 2026. 04. 24. |
|
Alba Fehérvár | 116 –78 | 23 | 21 | 1 | 2 | 50 | 6 | 7 | 85.7 | 3 | 4 | 75 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 31 | ||||
| 2165 | 2026. 05. 02. |
|
Szolnoki Olajbányász | 88 –74 | 18 | 27 | 2 | 2 | 100 | 2 | 5 | 40 | 8 | 10 | 80 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 27 | ||||
| 2165 | 2026. 05. 05. |
|
Szolnoki Olajbányász | 82 –87 | 12 | 23 | 2 | 2 | 100 | 0 | 3 | 0 | 8 | 9 | 88.9 | 6 | 1 | 7 | 3 | 2 | 1 | 9 | 2 | 0 | 0 | 27 | ||||
| 5473 | 2026. 05. 14. |
|
Kaposvári KK | 88 –80 | 5 | 23 | 1 | 4 | 25 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | ||||
| 5473 | 2026. 05. 17. |
|
Kaposvári KK | 113 –92 | * | 19 | 28 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 7 | 57.1 | 3 | 3 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 23 | |||
| 5473 | 2026. 05. 20. |
|
Kaposvári KK | 85 –83 | * | 19 | 37 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 8 | 50 | 3 | 3 | 100 | 6 | 3 | 9 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 22 | |||
| 5473 | 2026. 05. 23. |
|
Kaposvári KK | 77 –71 | 22 | 28 | 3 | 4 | 75 | 3 | 8 | 37.5 | 7 | 8 | 87.5 | 7 | 1 | 8 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 30 | ||||
| 5473 | 2026. 05. 25. |
|
Kaposvári KK | 73 –66 | 10 | 25 | 1 | 5 | 20 | 2 | 9 | 22.2 | 2 | 2 | 100 | 3 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 26 | 17 | 13.3346 | 28.7745 | 251 | 3.488 | 5858 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 252 | 2.462 | 83.983.9 | 3.488 | 0.923 | 4.3111 | 0.820 | 1.334 | 2.564 | 2.565 | 1.744 | 01 | 0.13 | 16.2420 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 26 | 17 | 13.3346 | 28.7745 | 251 | 3.488 | 5858 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 252 | 2.462 | 83.983.9 | 3.488 | 0.923 | 4.3111 | 0.820 | 1.334 | 2.564 | 2.565 | 1.744 | 01 | 0.13 | 16.2420 | ||||
| Összesítés | 26 | 17 | 13.3346 | 28.7745 | 251 | 3.488 | 5858 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 252 | 2.462 | 83.983.9 | 3.488 | 0.923 | 4.3111 | 0.820 | 1.334 | 2.564 | 2.565 | 1.744 | 01 | 0.13 | 16.2420 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 2 | 14.1155 | 23.4257 | 1.618 | 3.134 | 52.952.9 | 2.325 | 5.358 | 43.143.1 | 444 | 4.651 | 86.386.3 | 4.145 | 0.910 | 555 | 0.78 | 0.89 | 1.516 | 3.539 | 1.517 | 0.11 | 00 | 19.1210 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 11 | 2 | 14.1155 | 23.4257 | 1.618 | 3.134 | 52.952.9 | 2.325 | 5.358 | 43.143.1 | 444 | 4.651 | 86.386.3 | 4.145 | 0.910 | 555 | 0.78 | 0.89 | 1.516 | 3.539 | 1.517 | 0.11 | 00 | 19.1210 | ||||
| Összesítés | 11 | 2 | 14.1155 | 23.4257 | 1.618 | 3.134 | 52.952.9 | 2.325 | 5.358 | 43.143.1 | 444 | 4.651 | 86.386.3 | 4.145 | 0.910 | 555 | 0.78 | 0.89 | 1.516 | 3.539 | 1.517 | 0.11 | 00 | 19.1210 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 2 | 21.765 | 2884 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 6.319 | 84.284.2 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 2.37 | 39 | 4.714 | 0.72 | 00 | 0.72 | 22.768 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 3 | 2 | 21.765 | 2884 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 6.319 | 84.284.2 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 2.37 | 39 | 4.714 | 0.72 | 00 | 0.72 | 22.768 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 21.765 | 2884 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 6.319 | 84.284.2 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 2.37 | 39 | 4.714 | 0.72 | 00 | 0.72 | 22.768 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 40 | 21 | 14.2566 | 27.21086 | 1.977 | 3.4134 | 57.557.5 | 2.5100 | 5.6225 | 44.544.5 | 2.8112 | 3.3132 | 84.884.8 | 3.5139 | 0.833 | 4.3172 | 0.729 | 1.350 | 2.289 | 2.9118 | 1.663 | 02 | 0.15 | 17.4698 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 40 | 21 | 14.2566 | 27.21086 | 1.977 | 3.4134 | 57.557.5 | 2.5100 | 5.6225 | 44.544.5 | 2.8112 | 3.3132 | 84.884.8 | 3.5139 | 0.833 | 4.3172 | 0.729 | 1.350 | 2.289 | 2.9118 | 1.663 | 02 | 0.15 | 17.4698 | ||||
| Összesítés | 40 | 21 | 14.2566 | 27.21086 | 1.977 | 3.4134 | 57.557.5 | 2.5100 | 5.6225 | 44.544.5 | 2.8112 | 3.3132 | 84.884.8 | 3.5139 | 0.833 | 4.3172 | 0.729 | 1.350 | 2.289 | 2.9118 | 1.663 | 02 | 0.15 | 17.4698 | ||||||